Ford Focus 2.5 20V Turbo ST (2006)

autoreview

Ford Focus ST
Ford Focus STFord Focus STFord Focus STFord Focus STFord Focus STFord Focus STFord Focus STFord Focus STFord Focus ST - interieurFord Focus ST - interieurFord Focus ST - interieurFord Focus ST - interieur

Signalement

UitvoeringFocus 2.5 20V Turbo ST
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2006
Jaar van aanschaf2006
KM-stand bij aanschaf44 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ik ben nu 2 weken ik het bezit van deze auto, het is echt een auto waar iemand van kan dromen, je kan er mee boemelen, maar daar is hij natuurlijk niet echt voor gemaakt, als je er een beetje fatsoenlijk mee rijdt is het gebruik wel redelijk (1 op 8 in de stad en 1 op 10 buiten).

Ik heb er een wat duurdere radio in, die geeft een echt prima geluid, ook de automatische airco bevalt prima.

Al met al een fijne auto.

23-10-2006

inmiddels 6000 km gereden bevalt nog steeds, de enigste opmerking die ik wil maken betreft de traction-control, wat mij betreft had er beter een normaal sperdifferentieel in kunnen zitten.ik vind dat de auto erg zoekt bij snel optrekken.


22-01-2008

De auto heeft inmiddels 31000km gelopen en bevalt nog steeds goed.

PROBLEMEN

23-10-2006 geen

22-01-2008 waterlekkage kofferruimte
zekering motormanagement/esp op onverklaarbare wijze doorgeslagen

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Ford Focus

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (10)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.