Ford Fiesta 1.25 16V Centennial (2003)

autoreview

Ford Fiesta 1.25 16V Centennial (2003)

Signalement

UitvoeringFiesta 1.25 16V Centennial
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2011
KM-stand bij aanschaf38.000 km
KM-stand laatst70.000 km
Lezerswaardering: 9%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Niets bijzonders te melden

  • 50.940 km

We hebben de auto nu 2 maanden, van familie overgenomen. Er zijn in het verleden diverse problemen mee geweest, merendeels onder garantie opgelost.
Hij heeft het afgelopen jaar vrijwel het gehele jaar stilgestaan. Dat is gelukkig niet te merken.
Het is geen erg vlotte auto. Maar ja, meekomen met het overige verkeer kan je met elke auto nietwaar?
Ik ben geen grote aanhanger van Ford. Ik ben benieuwd hoe deze het de komende jaren gaat doen.

Even een verslag na 3 jaar rijden

  • 70.100 km

Lekker autootje hoor. Doet het altijd. Schakelt uitmuntend. Motor pakt bij lage toeren prima op, geen protest bedoel ik, maar dan zit er helemaal geen fut meer in.
Nog geen roest te bekennen, maar het lakwerk krijgt steeds van die zwarte puntjes (vaker wassen?) en in allerlei randjes en gleufjes, daar heeft dit karretje er erg veel van, groeien allerlei soorten mos. Vaker wassen dus, begrijp ik nu.
We hebben maar één extra uitgave gehad. Vorig jaar brak een veer. Toen maar gelijk beide voorveren laten vervangen. Kosten ongeveer €350 (2 veren en 2 uur werk). We rijden maar zo'n 6000 km per jaar en daar hoef je geen dure auto voor aan te schaffen. We houden hem dus voorlopig nog.

Probleemloos autootje.

  • 70.000 km

We rijden er niet zo veel kilometers in, maar dat wel met plezier. Het enige dat er is voorgevallen is een gebroken voorveer, een paar jaar geleden. Misschien stond dat al in een vorig review. Verder hebben we er nooit narigheid mee gehad.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.