Ford Fiesta 1.0 EcoBoost 100pk Candy Blue Edition (2016)

autoreview

Ford Fiesta 1.0 EcoBoost 100pk Candy Blue Edition (2016)

Signalement

UitvoeringFiesta 1.0 EcoBoost 100pk Candy Blue Edition
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2016
Jaar van aanschaf2016
KM-stand bij aanschaf3 km
KM-stand laatst0 km
Lezerswaardering: 37%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Aanschaf nieuwe auto

Spannend, is het gevoel wanneer je je eerste nieuwe auto aan gaat schaffen.
Mijn huidige auto, een Ford Focus mk1 uit 2004 met een 1.6i benzine motor, uitgevoerd als trend, is aan vervanging toe.

Uiteindelijk de keuze gemaakt voor de Ford Fiesta Candy Blue Edition, met de 1.0 ecoboost motor 70 kw (100pk). Deze uitvoering heeft 5 deuren, het Advanced Technology Navi Pack en privacy glass. Een hele mooie aangeklede auto met leuke 'kleur'-accenten. Deze uitvoering heeft namelijk een zwart dak, zwarte spiegelkappen en zwarte 15" lichtmetalen velgen.

De testrit met een rode Fiesta beviel prima. De 1.0 ecoboost motor heeft een leuke roffel en eenmaal opgang doet hij niet onder aan de 1.6 liter van mijn huidige Focus (eveneens 100pk). Ik ben zeer benieuwd hoe de Candy Blue edition rijd.

De Fiesta was op voorraad en wordt geleverd op zaterdag 2 juli. Update volgt snel!

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.