Ford Fiesta 1.0 80pk Style Ultimate (2016)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Fiesta 1.0 80pk Style Ultimate |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2016 |
Jaar van aanschaf | 2016 |
KM-stand bij aanschaf | 12.000 km |
KM-stand laatst | 12.350 km |
Bevalt ie?
- 12.350 km
Heerlijk wagentje om even in rond te rijden als vervangende auto. 80 Pk is motorisch gezien niet veel, maar het valt niet heel erg tegen om ermee op de snelwegen te rijden en dan ook redelijk goed mee te komen met de rest van het verkeer.
De uitrusting is goed voor deze klasse. De radio produceert een behoorlijk goed geluid. Bijgeluiden van de auto vallen reuze mee. De motor is wel te horen maar is zeker niet storend te noemen.
Het verbruik valt me enigzins tegen voor een moderne auto met 3 cilinders. Ik heb van de 350 km op hooguit 40 km binnenwegen gereden, de rest dus op de snelweg. Waar ik 130 km mocht heb ik wel gewoon 132 km per uur gereden.
Het gemiddelde kwam uit op 1 op 15, daar waar mijn 12 jaar en 150.000 km oude Corsa uit 2004 onder dezelfde omstandigheden 1 op 14 rijdt.
Kwa gebruik is deze auto zeker een aanrader, maar kwa verbruik....????
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.