Fiat Stilo 1.6 16v Active (2002)

autoreview

Fiat Stilo
Fiat StiloFiat StiloFiat StiloFiat StiloFiat StiloFiat Stilo - interieurFiat Stilo - interieurFiat Stilo - interieur

Signalement

UitvoeringStilo 1.6 16v Active
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf15.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Mooie sportieve vormgeving, de auto is voorzien van een fijne geluidsinstallatie en de stoelen zitten prima. Kofferbak is voor mij iets te krap. Er zitten helaas wel rammeltjes in met name bij het rijden over slecht wegdek. De ophanging van de hoedenplank is wel knullig, deze brak al vrij snel af.
Boordcomputer voldoet erg goed en er zitten best wel zinvolle veiligheids voorzieningen in.
De motor gebruikt vrijwel geen olie en in het dagelijks verbruik is 1 op 12.5 bij legale snelheden.
Omdat het een 1600cc motor is moet bij aanhangergebruik wel veel toeren gedraaid worden, maar dat doet de motor graag en goed.
Koppelen/schakelen gaat nog steeds prima en de wegligging (Pirelli banden)is ook goed.
Ondanks dat de motor meer als een ton heeft gelopen zijn de voor-remblokken nog steeds origineel. Dit geldt tevens voor de accu en de uitlaat!

PROBLEMEN

H7 koplamp diverse malen moeten vervangen (kun je heel slecht bij komen).
Twee keer een bobine defect, wielophanging rechts laten vervangen, er was een rubber uitgeslagen.
Tijdens de winter/vriesperiode deurmechanisme inwendig vastgevroren.
Ongelijke slijtage voorwielen omdat de sporing niet goed was.
Achter remmen vastgeslagen, deze compleet laten vervangen.
Ophanging hoedenplank afgebroken.
Boordcomputer laten ressetten ivm storing.

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.