Fiat Seicento 1100 i.e. Sporting (2000)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Seicento 1100 i.e. Sporting |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2000 |
Jaar van aanschaf | 2006 |
KM-stand bij aanschaf | 69.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Aangeschaft als ’autootje voor d’r bij’ en daaraan voldoet de Seicento prima. Het is een mooi klein en handelbaar karretje die je op de kleinste parkeerplekjes kwijt kunt.
Daarbij is de Sporting Abarth Plus ook nog eens voorzien van uiterlijke tierelantijnen (o.a. Abarth-velgen, side-skirts en een achterspoiler) En aan de binnenkant is het ook luxe want onze Sei is voorzien van rood-lederen beklede stoelen die werkerlijk heerlijk zitten.
Minpuntje is het toch wel hoge toerental bij kruissnelheden, veroorzaakt door de andere versnellingsbakverhoudingen t.o.v. de ’normale’ Seicento’s
PROBLEMEN
Meerdere keren voorgekomen dat de auto ’s morgens niet wilde starten. Accu al vervangen, later bleek dat de dynamo de accu leegtrok. Vervangen onder garantie.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.