Fiat Panda TwinAir Turbo 80 PopStar (2018)

autoreview

Fiat Panda
Fiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat PandaFiat Panda

Signalement

UitvoeringPanda TwinAir Turbo 80 PopStar
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2018
Jaar van aanschaf2018
KM-stand bij aanschaf10 km
KM-stand laatst132 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

5de Fiat Panda

  • 132 km

Het is dit keer een Fiat Panda TwinAir Turbo 80PK Dualogic PopStar met start/stop systeem geworden, wat op zich al een vrij complete auto is maar t.o. de vorige Panda nu handbediende airco ipv climate control, geen elektrische buitenspiegels maar ook handbediende spiegels.
Extra een Popstar+ Pack met
U connect Radio/MP3 met Bluetooth, AUX en
USB incl 6 speakers en 2 tweeters & smartphone cradle.
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Lederen stuurwiel met audio en telefoonbediening
Stootstrips in zwart
Parkeersensoren achter
Trekhaak vast met 7 polige stekker
Voorruit verwarming
Mistlampen voorzijde

Moet nog even wennen aan het start/stop systeem, maar de paar kilometers die wij tot nu toe hebben gereden kunnen we nog geen uitgebreid verslag doen, maar hij zit prima, goede instap, hij voelt wat ruime aan dan de vorige en wij vinden het overzichtelijk en speels eruit zien binnen in, dus de waarderingen van deze auto komen de volgende keer als we met vakantie zijn geweest.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.