Fiat Panda TwinAir Turbo 80 Lounge (2014)

autoreview

Fiat Panda TwinAir Turbo 80 Lounge (2014)

Signalement

UitvoeringPanda TwinAir Turbo 80 Lounge
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2014
Jaar van aanschaf2014
KM-stand bij aanschaf17 km
KM-stand laatst602 km
Lezerswaardering: 33%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Eerste moeizame kilometers

  • 602 km

De eerste 500 kilometers met weinig plezier gereden. De auto hield in bij schakelen en had een zeer onrustige motorkarakteristiek. Begon eigenlijk een beetje spijt te krijgen van de aankoop. Was het motortje dan toch zo slecht als sommigen beweren? Afgelopen dinsdag na een koude nacht wilde de auto niet starten. Pas na vijf minuten proberen lukte het. Ook de volgende dag na een iets minder koude nacht was het starten een probleem. Dus naar de dealer. Auto is onderzocht en het bleek in een sensor te zitten die de timing van de nokkenas aanstuurt. Dit is hersteld. Nu loopt de auto een stuk rustiger. Geen koude nachten meer gehad. Ik ben dus benieuwd of het probleem echt weg is.
Verder is deze auto toch weer een stapje hoger op de ladder dan de vorige Panda. Het voelt net allemaal net iets beter aan. Ook het nemen van de vele verkeersdrempels gaat deze nieuwe panda beter af. Over het verbruik is nog niet veel te zeggen na 600 km. Bij de eerste tankbeurten kom ik niet boven de 1 op 16. Ik rijd dan weer wel veel stadsverkeer.
De hands-free bellen voorziening (blue and me) is erg prettig. De audio is ook erg goed.
Aan het motorgeluid moet je wel wennen. Als (oud) motorrijder vindt ik het wel grappig. Maar soms zie je echt verbaasde gezichten.
Ik denk dat het eigenlijk allemaal nog wel goed gaat komen.

6,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.