Fiat Marea Weekend 1.9 JTD ELX (2001)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Marea Weekend 1.9 JTD ELX |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2001 |
Jaar van aanschaf | 2010 |
KM-stand bij aanschaf | 224.398 km |
KM-stand laatst | 224.398 km |
Probleemloos veel gereden
- 224.398 km
Van een relatief nieuwe wagen een grote stap terug in bouwjaren naar een Marea Weekend. Van een dinky toy naar een grote sloep. Aangezien mijn garage niet veel keuze had in gebruikte auto's moest ik wel geloven in de Marea Weekend die hij had staan.
De vorige eigenaar heeft de wagen daar gekocht en onderhoud aan uitbesteed. Het is een echte heerlijke reisauto en word voornamelijk voor me eigen bedrijf gebruikt. Inmiddels ben ik er naar Italië en naar Salou gereden (niet voor vakantie). De airco doet het perfect helemaal na het schoonmaken van de instalatie.
Bij 226000 km Airco onderhoud (bleek achterstallig onderhoud geweest te zijn € 140,--
Bij de 240000 km heeft de wagen een groot onderhoud gehad met nieuwe distributie riem € 835,--
Bij de 244000 km nieuwe voor en achterbanden € 280,--
Zaken over versnellingsbakken die slijten, wellicht een halve waarheid, maar gewoon rustig met de auto omgaan en rustig warm rijden en de turbo afkoelen.
Het gemiddelde verbruik 1: 16,56 met airco-verwarming aan.
Bij 180 km/h 1: 13
Min puntje aan de auto: bij vorst brand het lampje van de brandstofinspuiting over de vlokkende diesel of dat de gasolie in de tank lobbig word. Met een diesel additief is dit zelf op te lossen.
Volgende auto word uiteraard of een Fiat of een Lancia.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.