Fiat Marea 1.8 16V ELX (1997)

autoreview

Fiat Marea

Signalement

UitvoeringMarea 1.8 16V ELX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1997
Jaar van aanschaf2000
KM-stand bij aanschaf80.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Wat mij bevalt: 70.000 km gereden (waarvan 10000 met caravan) zonder een enkel mankament!
Hij is ruim, de stoelen zitten goed en geven goed zit- comfort; ook op lange afstanden.
Hij is snel weg bij het stoplicht en ook boven de 100 heeft hij genoeg vermogen voor een tussensprint. Tot 180 km per/uur blijft hij rustig op de weg liggen, daarboven (tot 205 km per uur) begint hij te trillen.

Wat mij niet bevalt: elektrische ramen beginnen nu wat te piepen bij het openen en sluiten.

PROBLEMEN

geen enkel !

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.