AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Daihatsu Charade CS Economy Diesel (1986)
autoreview
2
Signalement
Uitvoering | Charade CS Economy Diesel |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1986 |
Jaar van aanschaf | 1989 |
KM-stand bij aanschaf | 45.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De Charade is een fijne auto, lekker vlot voor een 3 cilinder dieseltje en behoorlijk zuinig. Ik kan er 1 op 22 mee rijden! De verlichting is niet al te best dus heb ik er een grille met extra verstralers op gezet. Dat staat best wel stoer!
Het gemak van deze CS uitvoering is dat ’ie 5 deuren heeft, echt ideaal want ik neem nogal eens mensen mee en dan hoef je niet eerst uit te stappen om de passagier erin te laten.
Heb de Charade ingeruild voor een Golf uit 1989.
PROBLEMEN
Gebruikelijk onderhoud. Een keer nieuwe banden.
8,0
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lees ook
Vergelijkende test
Toen stationwagons nog echte werkpaarden waren - Renault 12 Break vs. Fiat 131 Mirafiori Familiale
Achtergrond
Er moet universele State of Health-test accu’s gebruikte EV komen want elk merk doet 't anders
Reportage
Waarom de BMW X5 4.8is de M-badge best had mogen dragen
Duurtest
Test: Subaru Forester met caravan - is de 136 pk boxer-hybride sterk genoeg?
Nieuws