Daewoo Lanos 1.5 SX (1997)

autoreview

Daewoo Lanos
Daewoo LanosDaewoo LanosDaewoo LanosDaewoo LanosDaewoo LanosDaewoo LanosDaewoo Lanos - interieur

Signalement

UitvoeringLanos 1.5 SX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1997
Jaar van aanschaf2001
KM-stand bij aanschaf37.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De Lanos is een comfortabele auto mits je geen langere afstanden hoeft af te leggen van meer dan ongeveer 200km.

Hij zweeft over de straat door de zachte vering. Snelle bochten worden genadeloos afgestraft. Een setje 15’ sportvelgen zal uitkomst bieden ipv de originele 13’.
Hierdoor zal het stuurkarakter ook aanzienlijk verbeteren.

Bij doorsnee rijstijl heb ik het gepresteerd om 1 op 14 te rijden. Het geluidsniveau word boven de 100 km/h wat hoog maar is voor deze auto in zijn klasse acceptabel.
Hij bied voor mij genoeg ruimte, alleen de hoge smalle opening van de kofferbak is een klein minnetje.

Verder is de lanos best vlot en wil echt weg als je het pedaal intrapt. Je kunt in de 3 nog een ruime bocht pakken en in de 4 optrekken van 50 naar ongeveer 130. Je hoeft niet vaak te schakelen. Vreemd genoeg heeft de lanos best trekkracht in de lagere toerentallen. bij het wegrijden hoef je amper het gaspedaal aan te raken. Het lijkt wel een diesel.

PROBLEMEN

Ik heb bij circa 80000 km de waterpomp vervangen omdat deze lek was.
Verder is hij gechiptuned sinds 90000 km. Bij dezelfde rijstijl word de auto zuiniger. Heeft origineel 87 pk en nu 115 pk. Geen spijt van deze ingreep gehad.
heeft verder bij 90000 km nieuwe schijven en blokken gekregen met homokineethoezen en fuseekogels.
Bij ongeveer 40000 km heeft de voorste flexibele uitlaatpijp het begeven en begon te lekken.

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.