Citroen C3 Aircross BlueHDi 100 Shine (2020)

autoreview

Citroen C3 Aircross BlueHDi 100 Shine (2020)

Signalement

UitvoeringC3 Aircross BlueHDi 100 Shine
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2020
Jaar van aanschaf2020
KM-stand laatst83.522 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

rijden met diesel en adblue

  • 83.522 km

De diesel met adblue is emissievrij, gericht op de toekomst.

rijcomfort

  • 83.000 km

De auto is vrij rustig, op de weg hoor je hem nauwelijks. En, zoals je weet van een Citroën, de vering is prima.

tanken

  • 83.522 km

Op advies van de dealer; tank je reservoir helemaal, daar houdt de auto van. Dat geldt ook voor de adblue, helemaal voltanken als hij er om vraagt.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Citroën C3 Aircross

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.