Chevrolet Spark 1.2 LT (2010)

autoreview

Chevrolet Spark
Chevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet Spark

Signalement

UitvoeringSpark 1.2 LT
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2010
Jaar van aanschaf2010
KM-stand laatst8.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

  • 8.000 km

Waar voor je geld:
Voor het aankoop bedrag heb je erg veel waar voor je geld. Auto vergeleken met Suzuki Splash, Aygo (en aanverwante zusjes) en de Alto. De Spark heeft de meeste optie's en de beste moter voor het minste geld. Verder ziet ie er ook prima uit en rijdt ook goed voor een auto uit deze klasse.

Tegenvallers:

*climatronic
De climatronic schakeld naar eigen inzicht de aircopomp uit. Dit was bij mijn vorige niet, daar draaide de aircopomp altijd mee en regelde de automaat de blaassnelheid, temperatuur en de uitstroomkanalen. Het stoort me dat deze dus ook de aircopomp uitzet. Dan krijg je dus vochtige lucht en dat vind ik niet prettig.

*verbruik
Ik rijdt 90% snelweg en meestal 100 of 110. Als ik in de stad rijd trek ik hem wel altijd goed door om te zorgen dat ie niet te traag wordt. Dit alles levert me een verbruik van 1 op 15 op. Wat mij betreft niet echt zuinig, aangezien de folder over 1 op 19,6 gecombineerd en 1 op 23,8 op de snelweg spreekt.

*parkeersensoren
Ik heb het idee dat er een kleine vertraging in de parkeersensoren zit, dus snel achteruit rijden zonder te kijken is niet aan te raden!

Problemen:

*vibratie op het stuur
Ik heb vanaf het begin al een stuur dat resoneert bij hogere snelheid. Inmiddels is de auto 2x uitgelijnd en zijn alle banden 2x gebalanceerd... zonder resultaat. Na een beetje discussie met de dealer in Mijdrecht zijn ze nu verder aan het zoeken. Het heeft waarschijnlijk met de aandrijfassen te maken. Hij staat nu bij de garage, dus het is nog even afwachten...

Gemis:
Wat ik echt mis is een cruise control. Helaas ook niet leverbaar als optie. Inmiddels wel via een universele aanbieder.

5,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.