Chevrolet Spark 1.0 LS BiFuel (2012)

autoreview

Chevrolet Spark
Chevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet SparkChevrolet Spark

Signalement

UitvoeringSpark 1.0 LS BiFuel
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2012
Jaar van aanschaf2012
KM-stand bij aanschaf10 km
KM-stand laatst2.900 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

niet slecht ontworpen

  • 2.900 km

Hiervoor altijd zeer ruim gereden (Sorento), maar door weinig gebruik maar eens de overstap naar een kleinere gemaakt. Opvallend is de ruimte binnenin (muv de kofferruimte). De stoelen zitten wat goedkoop maar voor 500km/dag ritjes is het nog altijd comfortabel genoeg. Verbruik valt eigenlijk ook mee, zowel op gas als op benzine zolang je maar beneden de 125km/hr blijft. bij 135km/hr is het gebuik op gas circa 1:10. Na een maand hebben wij zeker een positief gevoel overgehouden, al zouden we misschien voor een luxere versie gaan want het ontbreken van wat basis voorzieningen (klokje) is mi niet echt noodzakelijk. Tanken gaat zowel met orginele and verlengde koppeling (gratis vd dealer van Laar gekregen) is omslachtig maar niet te lastig. Belangrijk is de koppeling strak genoeg te draaien.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.