BMW X3 2.0d Executive (2004)

autoreview

BMW X3
BMW X3BMW X3BMW X3BMW X3BMW X3BMW X3BMW X3BMW X3 - interieurBMW X3 - interieur

Signalement

UitvoeringX3 2.0d Executive
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2004
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De X3 is een vrij ruime auto en de positie achter het stuur is erg goed, stoel en stuur zijn ruim verzetbaar. De 2.0 diesel motor presteert voldoende, optrekken gaat vrij snel, vooral in 2de en 3de versnelling, ook bij lagere toeren. De laatste 6de versnelling is eigelijk alleen boven de 120km/uur nodig. Het verbruik valt mee, 1 op 12.5 bij een redelijk snelle rijstijl. Bij veel buitenwegen, en als je je aan de limieten houdt is 1 op 14 mogelijk. Redelijk zuinig bij een auto van ruim 1700 km. Het weggedrag is ook in orde, in de bocht lekker strak, en op de snelweg rustig weggedrag met weinig herrie. Minpunten zijn er ook, allereerst de harde vering. Bij het wegrijden moet ik goed opletten dat ik voldoende gas geef, anders slaat ie af, misschien komt dit omdat ik al jaren een benzine auto had. Gaat nu beter.
Problemen heb ik nog niet gehad, maar dat mag ook nog niet bij deze km stand.

PROBLEMEN

geen

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.