BMW null (2017)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 3-serie |
---|---|
Bouwjaar | 2017 |
Jaar van aanschaf | 2021 |
KM-stand bij aanschaf | 76.000 km |
KM-stand laatst | 86.000 km |
Eerste indruk
- 76.500 km
De ster ervaring zijn fictief ingevuld.
Kan het allemaal niet eerlijk beoordelen.
Maar er staat geen nvt bij helaas.
Vervolg Bmw 320 D
- 80.000 km
We zijn inmiddels en ruim 3000km.
En ik kan niet anders zeggen wat ze zeggen,BMW maakt rijden geweldig.
Het sturen met de deze 320d 8traps sportautomaat is een feest ondanks winterbanden.
De auto doet gemiddeld van 6.00 Ltr op 100 en zit je in Nederland op de snelweg zit ja al gauw op 5ltr op 100.
Het sturen in de eco modus is meer dan genoeg,in de comfort stand is die echt snel en moet je al een redelijke snelle auto hebben op hem bij te houden.De sportstand met de flippers is echt bizar zo snel je schakelt en hoe gouw je het rijbewijs kunt kwijt raken, 0// 180 km is zo snel!!!
Vervolg review
- 86.000 km
We zijn inmiddels 10000 km verder en afgelopen maandag de nieuwe breed set velgen gemonteerd en vervolgens even aan het vergelijken
Nou is het wat ik in bovenstaande review schreef nog meer feest om er mee te rijden, betere wegligging/ stiller en natuurlijk mooier.
In de deze 10000 km geen enkel probleem gehad en verbruik is nog gunstiger als ik beschreef in de vorige review, in Nederland kun je makkelijk één op 20 halen en op de lange baan nog zuiniger.
Dus al met al ben ik nog zeer enthousiast met de bmw die fijn stuurt en waar je zo ontspannen km mee kunnen maken.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.