BMW i8 Roadster (2019)

autoreview

BMW i8 Roadster (2019)

Signalement

Uitvoeringi8 Roadster
Versnellingen6, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2019
Jaar van aanschaf2020
KM-stand bij aanschaf19.000 km
KM-stand laatst19.000 km
Lezerswaardering: 29%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

BMW I8 Roadster

  • 19.000 km

Ja hij is binnen, moest er toch van komen. Mijn kids gingen toch klagen dat het wat krap zit achterin ( hihi hi ) Gevolg is dat als we met z'n 4en weg gingen altijd de Tesla model S pakten. Tja als ik dan toch alleen of met partner rijdt in de BMW dan kunnen we net zo goed voor een 2-zitter gaan.

Na lang speur werk kwam ik de I8 Roadster tegen bij een BMW dealer in Arnhem. Wat een plaatje en in precies dezelfde kleur als de vorige coupe. De witte met grijze vlakken vind ik zelf het mooiste omdat de lijnen daarbij het mooiste uitkomen. Slechts 19000 km en niet 10.000 euro maar veel minder dan enig andere BMW dealer incl. de Duitse import sites !
Het was duidelijk, deze moest het worden. Hoe vaak krijg je hetzelfde terug voor een auto als wat je ervoor betaald hebt ?

Terug rijdend vanuit Arnhem was het genieten, open dak, wat een beleving !
De blikken van mede weggebruikers ! Geen idee hoeveel er rond rijden in Nederland maar dat zullen er niet veel zijn. Ik heb wel mijn eigen velgen en banden eronder laten zetten want de standaard zwarte velgen vond ik niet mooi.

Tot 80 km/h vindt mijn partner het nog leuk ( haartjes door de war ) dus met haar lekker toeren. Maar ben ik alleen dan gaat de muziek op 8, stand op sport en dan heerlijk rijden. Ik heb al menig jongetje blij gemaakt met een foto of stukje rijden. Ongelooflijk wat ze allemaal weten over deze auto, de techniek, de elektra de prestaties.

Zelf vind ik de vleugel deuren het gaafste, elk tankstation bekijks.
Uniek zeldzaam, voorloper van de hybride technieken. Deze houd ik mooi naast de Tesla model S. Komt buiten met het zonnetje en mag dan paraderen.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.