Signalement
| Uitvoering | 520i |
|---|---|
| Versnellingen | 8, Sequentiële Automaat |
| Bouwjaar | 2019 |
| Jaar van aanschaf | 2021 |
| KM-stand laatst | 24.000 km |
Heerlijke auto maar liever meer vermogen
Gekocht bij BMW te Velp de full blac. BMW 520i M-Sport.
Een plaatje om te zien vond ik.
Auto was van redelijk wat opties voorzien.
De comfortstoelen zitten als gegoten en ik denk dat dit ook hoort bij dit type auto. Sportief maar ook meer een cruiser.
BC en multimedia zijn gewoon des BMW's en gelukkig hier nog de iDrive aanwezig. Het nieuwere systeem is natuurlijk mooier en meer opties maar ik heb deze ook altijd wel mooi gevonden en functioneel m.n.
Sturen met een achterwiel aangedreven BMW is gewoon heerlijk en als vanouds.
Motorgeluid en trillingen en wegligging zijn prima te noemen. Het is geen kart of 1 dan wel een 3 serie dus het rijdt relaxter.
Kofferbak kun je je schoonmoeder in kwijt.
Verbruik gemiddeld over de 8000km dat ik hem in bezit had was gemiddeld 1:11,47.
Heb ik dan toch nog wat te zeuren. Ja. De motor met 184pk vond ik te licht voor deze auto. nu is die makkelijk te tunen naar zo'n 300pk begreep ik maar ik had achteraf beter door moeten zoeken naar een 530i of 540i. Niet dat hij slecht rijdt want je kunt gewoon mee met het verkeer. Alleen zo af en toe het gas induwen en je rug in de stoel voelen verdwijnen zit er niet in.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.














Lezersreacties (0)
Reageren