BMW 328i High Executive (2013)

autoreview

BMW 3-serie
BMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serie

Signalement

Uitvoering328i High Executive
Versnellingen8, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2013
Jaar van aanschaf2013
KM-stand bij aanschaf500 km
KM-stand laatst65.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Bmw staat voor rijplezier

  • 65.000 km

Intro
Na de Suzuki swift hebben we naar meerdere opvolgers gezocht:
Volkswagen golf GTI
Toyota GT86
Mitsubishi outlander PHEV
Jetta Hybrid
Bmw 320i

En opeens kwam pa thuis met we gaan een bmw 328i f30 halen. Reden was dat er een rest-auto was uit italie waarvan we hem aangekleed voor de catalogusprijs konden kopen bij de dealer.

Specificaties
- 245 pk 2 liter turbo benzine motor
- adaptive m onderstel
- head up display
- electrisch verstelbare sportstoelen
- xenon koplampen
- achteruit rijcamera
- parkeersensoren rondom
- leren bekleding
- alpin weiss II
- automaat met sport transmissie

Rijden
Bmw maakt rijden geweldig. De slogan klopt als een bus. De auto is met zijn 245 pk serieus snel en als je netjes cruise control gebruikt op de snelweg haalt hij tussen de 5-6 liter per 100km. Met een headup display kan je je ogen op de weghouden. Sturen met je voorbanden en geduwd worden met achteraandrijving samen met een ideale 50/50 gewichtsverdeling zorgt ervoor dat je gas wilt geven in elke bocht. Als je nog nooit in een bmw hebt gereden en voor het eerst in een 3 serie stapt weet je waarom iedereen in die tijd in zo'n auto wou rijden.

Tuning
Na 2 jaar in die auto te hebben gereden. Begon het vermogen te wennen en wou ik hem sneller maken toen ik een sprintje verloor van een 335i. Ik begon bij zip-tuning die een piggyback monteerde maar hem na 4 uur nog steeds Niet zonder CEL (check engine light) kon afleveren teleurgesteld richting huis gereden. Opnieuw onderzoek gedaan en reviews gelezen om vervolgens bij AC-schnitzer piggyback te bestellen voor mijn auto. Nadat die ook problemen gaf heeft AC-schnitzer Nederland mij aangeboden om langs Aachen te Gaan bij het hoofdkantoor om het probleem op te lossen. 2.5 uur heen anderhalf uur gewacht en toen was het opgelost en de tuning gelukt. Terug naar huis rijdend gelijk de auto getest en het viel op dat voorheen de toeren linear opbouwd en na tuning vanaf 2000 toeren je duidelijk merkt dat de unit de turbodruk flink heeft opgevoerd om die vermogen van 294 pk te halen. De 0-100 tijd zou hiermee in 5.4 seconden gelukt zijn ipv 5.9 seconden.

Slot
Na bijna 6 Jaar met plezier in deze wagen te hebben gereden werd het tijd voor iets anders ivm de 4% bijtelling waarbij deze auto naar mijn zusje is gegaan.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.