BMW 320d EfficientDynamics Edition (2013) #2

autoreview

BMW 320d EfficientDynamics Edition (2013)

Signalement

Uitvoering320d EfficientDynamics Edition
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2013
Jaar van aanschaf2017
KM-stand bij aanschaf135.000 km
KM-stand laatst370.000 km
Lezerswaardering: 10%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Nog geen lampje kapot

  • 302.000 km

Nooit gedacht dat er Europese auto's zijn die zó betrouwbaar zijn. Drie ton op de teller en nog nul, nada, niets, ne rien aan kosten gehad. Buiten de slijtage zaken om dan in ieder geval.

Nog steeds zuinig !!!! Wel iets minder dan weleer, maar nog steeds haal ik wel 1:20.

Hij wordt iets weker, slapper in het weggedrag. Wellicht de schokdempers en/of schokbrekers maar een vervangen. Nou moet ik zeggen dat ik daar wel zelf debet aan ben, neem ze vaak met maximale snelheid.

Ik ga proberen om kostenloos de 500K te halen met deze auto. Wat een fijne, goede wagen tot nu toe !!!!

Terugroepactie

  • 325.000 km

Tot zover de betrouwbaarheid.
Voor het stoplicht, auto schudt heen en weer, dikke rookpluim onder de motorkap vandaan. Uitgezet, tien minuten gewacht. Onder motorkap gekeken. Niets zichtbaars. Ingestapt en de gok genomen om naar BMW dealer, gelukkig op 600m afstand toevallig, te rijden. Gehaald. Was op zaterdag.

Maandag belden ze. Slecht nieuws: gat in uitlaatspruitstuk, uitlaatgassen door motor naar buiten. Kabelbomen verbrandt, etc, etc. 5k-7k schade. Goede nieuws: alles wordt onder garantie vervangen. Huh?

Jawel, 10 jaar na dato de gevolgen van een een niet uitgevoerde terugroepactie alsnog vergoed. Helemaal.

Tot dan toe: echt nog helemaal niets mee gehad.

Still going strong

  • 370.000 km

Inmiddels weer de nodige slijtage-onderdelen, zoals schijven, klauwen etc. vervangen. Niet goedkoop overigens, maar goed. Je wil nu eenmaal een BMW rijden, niet zeuren.

Daarnaast nog steeds helemaal niets mee gehad qua kosten. Oh ja, een knipperlampje in de spiegel kapot, vervangen met APK. Nou zeg. Duur in onderhoud die BMW's.

Na de grote reparatie nav. terugroepactie, auto ook weer stukje zuiniger geworden. Met veel snelwegkilometers haal ik nu met gemak weer de 1:22.

Ik krijg klachten over mijn beperkte reviews. Maar wat wil je dan horen, er is simpelweg niets te klagen over deze auto. Echt niet.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.