BMW 218i Active Tourer (2025)
 
Gebruikersreview

BMW 218i Active Tourer (2025)

Signalement

Uitvoering218i Active Tourer
Versnellingen7, Automaat met dubbele koppeling
Bouwjaar2025
Jaar van aanschaf2025
KM-stand bij aanschaf18.000 km
KM-stand laatst23.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

De bmw app

  • 23.000 km

Auto bevalt prima maar helaas is de app gestopt met bijhouden van de ritten. Dus geen verbruikscijfers meer, efficiëntie etc. Gemeld bij bmw. Hun antwoord ach dat komt in juli goed bij een software update. Probleem is op 4 mei begonnen. Niet echt premium dus. Probleem heeft zich al eerder voor gedaan.
De auto op zich is prima. Wat wel weer opmerkelijk is dat je niet kan instellen dat je in eco mode wil starten als standaard. Dat kan bv bij Mini wel. Ook vreemd na een update zijn een aantal van je instellingen verdwenen. Bv display verlichting voor de nacht gaat weer naar max en dat is nogal fel.
Op de auto zit het pakket met cruise control met afstand houden en de functie dat de auto binnen de rijstrook blijft. Je moet dan wel het stuur vasthouden. Deze functie is echter nogal wispelturig zodat je de hele tijd moet tegensturen, wat tot gevolg heeft dat anderen misselijk worden, maw een optie waar je niet veel aan hebt.
Verbruiks cijfers,
In de stad en 80 km wegen, een op 15.
Op de snelweg bij 100 km max, een op twintig afhankelijk van de wind.
Met de caravan (800 kg) een op 11.

6,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.