Audi A3 1.9 TDI Ambiente Pro Line (2004)

autoreview

Audi A3
Audi A3Audi A3Audi A3Audi A3Audi A3Audi A3Audi A3Audi A3 - interieurAudi A3 - interieurAudi A3 - interieur

Signalement

UitvoeringA3 1.9 TDI Ambiente Pro Line
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2004
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Fijne auto met goed zitcomfort. Zeer solide interieur. En van de buitenkant is ook alles prima afgewerkt. Er zouden standaard iets meer opbergvakken in mogen zitten bijvoorbeeld achter de stoelen, maar dat is misschien persoonlijk.

Rijprestaties zijn prima. Wegligging uitstekend. Vering vind ik erg goed. Niet te sportief en ook niet te comfortabel. Precies goed! Acceleratie valt me wel een beetje tegen. (0-100 in 11,5s)
Zuinig is deze diesel wel. Met een volle tank (55l) kan er +/- 920 km worden gereden (met ingeschakelde airco).

Kofferruimte viel ontzettend mee. Ruimte zat!
Al met al een hele fijne auto.

Het enige dat ik wel erg slecht vond was de Audi dealer. Na de bestelling werd ik slecht geïnformeerd. Ze komen geen afspraken na. En ook al werd gezegd dat er teruggebeld werd, werd er toch niet teruggebeld. Ik heb werkelijk overal achteraan moeten bellen. Dat is voor mij een reden om de volgende keer toch eens naar een ander merk te gaan kijken en zeker niet meer bij deze dealer (Van Mossel) te bestellen.

PROBLEMEN

Geen problemen, al zag ik op sommige plaatsen boven stootstripjes dat de lak niet goed was afgewerkt.

4,5
  • Betrouwbaarheid
    5
  • Prestaties
    4
  • Comfort
    5
  • Kosten
    4
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Audi A3

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens