AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Alfa Romeo GTV 2.0 V6 TB L (1998)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | GTV 2.0 V6 TB L |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 1998 |
| Jaar van aanschaf | 2001 |
| KM-stand bij aanschaf | 60.000 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Het is een heerlijke auto voor iemand die van autorijden houdt. De grootste nadelen van de auto zijn vooral het zicht rondom en de zeer kleine kofferbak.
Wat echter voor de auto spreekt maakt de nadelen meer dan goed. Super wegligging (maar bij overschijding van de grens extreem listig!). De turbo-motor reageert heerlijk en de auto heeft een enorme uitstraling.
PROBLEMEN
Tot nu to probleemloos.
6,0
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lees ook

Tuning - Alfa Romeo GTV Bimotore met 487 pk
Autotest

Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24V L (1999)
Op Zoek Naar

Met deze Japanse compacte hybride SUV's met de kop eraf kun je nog jaren zorgeloos rijden
Nieuws

Ook zzp’ers kunnen hun youngtimer waarschijnlijk gewoon naar privé halen in 2027
Nieuws

Lezersreacties (0)
Reageren