Alfa Romeo 33 1.4 i.e. L (1994)

autoreview

Alfa Romeo 33 1.4 i.e. L (1994)

Signalement

Uitvoering33 1.4 i.e. L
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1994
Jaar van aanschaf2007
KM-stand bij aanschaf101.770 km
KM-stand laatst0 km
Lezerswaardering: 20%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Deze Alfa Romeo 33 1.4i Imola gekocht in Januari 2017 met een km-stand van 101.500 voor het bedrag van €1400,-
Van buiten zeker niet in nieuwstaat ( verkleurd, beginnende roest etc.) echter van binnen nog zo goed als nieuw. leuk uitgevoerd in Imola uitvoering met half leder/half alcantara, zwarte vloerbedekking en een houten momo sportstuur.

Uiteindelijk ruim 3 jaar in rondgereden naar volle tevredenheid met veel plezier, echter met veel onderhoudskosten. Toen de laatste maanden steeds meer technische problemen aan het licht kwamen heb ik de auto ingeruild op een Ford Fiesta sport (mk5)

PROBLEMEN

- kofferbak sluiting werkt niet goed, waarschijnlijk nieuw kabeltje nodig.of nieuwe sterkere gasveren, dat zal het eerder zijn denk ik.
- Uitlaat einddemper vervangen al na een week. Bij aankoop goed opletten, schijnt een gevoelig onderdeel te zijn bij de 33, en je leest het hier ook vaker.
- v- snaar vervangen, gewoon slijtage
- olie bijgevuld vlak na aankoop, ging 2,5 liter in.
- Verder zijn er wat kleine ouderdoms problemen, beetje roest, versleten ruitenwisser, deur sluit niet helemaal goed, kleine lekkage in het dakraam.
De deur ging vanzelf weer goed dicht, het dakraam is inmiddels weer waterdicht, en de roest ga
- achterlichten (lampjes) vervangen

- Er rammelt iets ontzettend onder de auto, kan niet precies zien wat, maar denk dat het de uitlaat is, gaat volgende week naar de garage
- Gat in de bodemplaat ontdekt, moet even een nieuw stuk ingelast worden
- na 5 jaar is het tijd voor een nieuwe distributieriem
- achterbanden vernieuwen, genoeg profiel, maar uitgedroogd
- achterruiten wisser versleten
- geen probleem maar meer constatering, bij nat weer geen stoplicht sprintje mogelijk, want je blijft gewoon stil staan terwijl de banden vrolijk doorslippen :P
- - - - >>Verder moet je niet zeuren over kleine probleempjes, die neem je als liefhebber voor lief, je krijgt er een mooie onderscheidende auto voor terug, en dan nog steeds dat geluid, dat doet het hem.....

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.