Alfa Romeo 156 1.9 JTD (1999)

autoreview

Alfa Romeo 156

Signalement

Uitvoering156 1.9 JTD
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2010
KM-stand bij aanschaf334.000 km
KM-stand laatst334.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Terug naar Alfa

  • 334.000 km

Na bijna 3 jaar in een BMW 330D te hebben gereden werd het weer eens tijd voor wat anders. Aangezien ik van ongeveer 30.000km per jaar naar 50.000km per jaar ga wilde ik een auto kopen die geen afschrijving meer heeft, maar wel lekker en betrouwbaar rijdt. Aangezien ik 2x een Alfa 156 JTD heb gehad moest het nu ook weer een Alfa worden. Ze zijn goedkoop in aanschaf, rijden bovengemiddeld goed en zien er goed uit. De betrouwbaarheid van de 1.9 JTD heeft mij al eerder overtuigd, dus een Alfa zal het worden. Dit is trouwens niet de enige auto die in de plaats komt van de BMW, want ik heb voor netjes (en ook voor mijn vrouw) ook nog een Mini Cooper van 2003 gekocht. Daarnaast bezit ik nog een MX-5 die met de komst van de Mini nu 's winters kan worden gestald.

Ik heb inmiddels in 2 weken tijd 3000km geereden en de Alfa doet wat hij moet doen, namelijk mij comfortabel van A naar B brengen.

4,0
  • Betrouwbaarheid
    4
  • Prestaties
    3
  • Comfort
    4
  • Kosten
    5
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens