
Alfa Romeo Giulia 2.0T 200pk Super (2018)
Na vier jaar Volvo-rijden werd het tijd voor wat nieuws, maar een vervanger vinden bleek nog...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 25 november 2010 |
---|---|
Op forum sinds | 12 juli 2011 |
Aantal reacties op forum | 1 |
Aantal reacties op artikelen | 921 |
Na vier jaar Volvo-rijden werd het tijd voor wat nieuws, maar een vervanger vinden bleek nog...
Vandaag het begin van een nieuw hoofdstuk in het boek over mijn wagenpark. De door mij bestelde...
Misschien de meest ondergewaardeerde 508 review... Ik kan je zeggen dat het behoorlijk cold...
De tijd voor een nieuwe leasewagen was aangebroken en het heeft me veel hoofdbrekens gekost...
Zo plots als ik mijn vorige lease-auto moest inleveren, zo snel stond deze op mijn stoep....
Bijna vier jaar geleden kon ik bij mijn huidige werkgever een eigen leaseauto uitzoeken en...
Het VAG infotainment kan ik met geen mogelijkheid goed noemen. Ze krijgen het maar niet voor elkaar...(3 september 2025)
Dat zeg je, maar veel moderne auto's komen tegenwoordig vaak maar aan iets van 45 liter max, zoals Renault's...(3 september 2025)
Toch interessant dat toen Jaguar dit presenteerde iedereen het design compleet affakkelde. Nu staat...(3 september 2025)
Sja blijft moeilijk verkopen als de markt vol zit met napraters. De Giulia is echt een prima auto, de...(2 september 2025)
Precies, als je opgevoed wordt dat McDonalds de beste burgers maakt en dat gebakken bacon het beste...(26 augustus 2025)
Je zou wel eens gelijk kunnen hebben, maar ik durf dat niet te googlen omdat mijn telefoonscherm al...(26 augustus 2025)
Die komt tenminste nog standaard met een dakkapel. Deze Audi lijkt nog het meest op een Brabantia broodtrommel.(25 augustus 2025)
Misschien ziet het er beter uit nadat je hem hard tegen een brugpijler aan rijdt, je weet het niet.(25 augustus 2025)
Ik wilde eerst iets zeggen over de neus, maar de rest ligt eigenlijk ook wel moeilijk op het netvlies....(25 augustus 2025)
Ik weet niet wat jij allemaal in je hoofd haalt, maar: buik- en rugpijn. De stoelverwarming is dan als...(14 augustus 2025)
Bedankt voor je reactie. 120 km per dag als ik de weg op moet, 95% snelweg. De motor wordt dus wel warm...(30 maart 2024)