
Alfa Romeo Giulia 2.0T 200pk Super (2018)
Na vier jaar Volvo-rijden werd het tijd voor wat nieuws, maar een vervanger vinden bleek nog...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 25 november 2010 |
|---|---|
| Op forum sinds | 12 juli 2011 |
| Aantal reacties op forum | 1 |
| Aantal reacties op artikelen | 1.041 |
Na vier jaar Volvo-rijden werd het tijd voor wat nieuws, maar een vervanger vinden bleek nog...
Vandaag het begin van een nieuw hoofdstuk in het boek over mijn wagenpark. De door mij bestelde...
Misschien de meest ondergewaardeerde 508 review... Ik kan je zeggen dat het behoorlijk cold...
De tijd voor een nieuwe leasewagen was aangebroken en het heeft me veel hoofdbrekens gekost...
Zo plots als ik mijn vorige lease-auto moest inleveren, zo snel stond deze op mijn stoep....
Bijna vier jaar geleden kon ik bij mijn huidige werkgever een eigen leaseauto uitzoeken en...
Het FIRE motorblok was volgens mij de eerste wereldwijd welke volledig met robots gebouwd werd.(26 januari 2026)
Ze zorgen er altijd voor dat de Seats er net iets minder mooi bij staan dan de hogere zustermerken zoals...(24 januari 2026)
Dus omdat ze naar blijven pushen, moet ik maar stoppen met zeuren? Nee, zo werkt het niet. Men is bezig...(23 januari 2026)
Meerdere personen die je auto gebruiken misschien... Eentje wil m op 17° op de voetende andere op 23°...(22 januari 2026)
Een knop kan ik vinden én bedienen in het donker zonder te hoeven kijken. Muscle memory. Het werkt prima...(22 januari 2026)
Ik hoop niet dat de basis nu te wankel wordt voor Mazda.(20 januari 2026)
Daarom zeg ik toch ook dat het afhangt van je referentie. Maar zoals ik hierboven al zei, er zijn best...(20 januari 2026)
Vergelijk de specs maar eens: even lang, even breed, evenveel pk, evenveel Nm. Vandaar ook mijn stelling...(20 januari 2026)
Je hebt ook echt overal verstand van he? Ik sta er van te kijken hoeveel kennis er al in dit topic voorbijkomt.(19 januari 2026)
Mijn stelling klopt aardig. Wind (zee+land) leverde worst case 2.5GW op en best case 5GW. Dus een verschil...(19 januari 2026)
Bedankt voor je reactie. 120 km per dag als ik de weg op moet, 95% snelweg. De motor wordt dus wel warm...(30 maart 2024)