
Suzuki Jimny 1.5 Professional (2022)
Al in 2018 was ik weg van de 4de generatie Jimny's, ik stond dan ook bij de Suzukidealer in...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 6 april 2006 |
|---|---|
| Op forum sinds | 28 juli 2017 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 82 |
Al in 2018 was ik weg van de 4de generatie Jimny's, ik stond dan ook bij de Suzukidealer in...
In 2023 werden wij onverwachts eigenaar van Australische herder. De Mini Cabrio die ik had...
Ik ben sinds 1 oktober gestopt met werken en ga genieten van het leven en leuke dingen doen....
In 2003 kocht ik een nieuwe 45 Kw, in 2006 een gele smart roadster Coupe 60 Kw en in 2009...
In mei 2019 besloten we naast de Mazda CX3 toch weer een cabriolet te willen. In Vaassen bezochten...
Na een korte periode wachten, mocht ik mijn Suzuki Vitara gisteren ophalen bij de Suzuki Dealer....
Exact 5 weken nadat ik er een mail kreeg van Autoweek, over het bestaan van de Jeep Renegade,...
Mijn vorige auto een Hyundai Veloster bleek voor mij niet de juiste keuze, iets meer PK's...
Deze auto is zijn leven begonnen als demo auto voor journalisten en is gebruikt bij de introductie...
Na een half jaartje in de Honda te hebben gereden dacht ik bij de eerste zomerse dag, toch...
2023 - 2024
2001 - 2002
1987 - 1990
1983 - 1986
Het klopt allemaal, het is geen te duur betaalde BMW. Maar voor dit bedrag, wat je krijgt met 10 jaar...(20 januari 2026)
Blijft toch behelpen zo'n G-klasse. Het is gewoon een grote Suzuki Jimny, maar dan mindere kwaliteit...(11 januari 2026)
Ik rij altijd naar dezelfde pomp en gooi hem vol, is die bijna leeg rij ik naar de pomp enz....je gaat...(29 december 2025)
Een Franse auto is in vrijwel iedere situatie de mindere. Wie in hemelsnaam overweegt een auto waar...(26 december 2025)
Ooit is deze regeling bedacht met het idee, voor deze auto's is na zoveel jaar voldoende betaald en...(18 december 2025)
De tussenoplossing is dodelijk eenvoudig, de regeling is van toepassing op auto's waarvoor 15 jaar houderschapsbelasting...(11 december 2025)
Dat ze niet zelf een Jimny 4gen hebben bedacht blijft ze dwars zitten. Ik ben trouwens dankbaar dat...(24 november 2025)
Ik snap het wel, een Suzuki gaat niet kapot en de Suzuki dealers hebben dus alleen het onderhoud. En...(24 november 2025)
November 2025,...ooit was ik de eerste eigenaar van deze auto. En vanacht droomde ik van deze auto....(21 november 2025)
Een typisch geval van "het bezit van de zaak, het einde van het vermaak". Toen deze heer de auto kocht...(19 november 2025)