
Skoda Elroq 85 210kW Business Edition (2025)
Op 30 januari 2025 in Tsjechie geproduceerd en vandaag bij dealer De Waal Autogroep opgehaald,...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 24 augustus 2015 |
|---|---|
| Op forum sinds | 28 juni 2017 |
| Aantal reacties op forum | 2 |
| Aantal reacties op artikelen | 1.017 |
Op 30 januari 2025 in Tsjechie geproduceerd en vandaag bij dealer De Waal Autogroep opgehaald,...
Mijn vrouw wilde na afscheid van de leaseauto graag electrisch gaan rijden en had de 500e...
Ik ben een BMW liefhebber maar dan wel van de modellen zoals die tot ruwweg 2010 zijn geproduceerd....
Van BMW 320dA ED Touring naar Skoda Octavia Combi 1.5 TSI Sport Business Line met DSG.... Beslissing: Na...
Beslissing: Na de 218dA AT had ik gehoopt dat mijn werkgever nu eindelijk ook EV’s beschikbaar...
BMW 218dA Active Tourer Beslissing: Afgelopen voorjaar liep mijn leasecontract af van mijn...
Ai...ik was al bang dat ik nu eens een week zónder KIA de website van AW kon bekijken maar nee, we ontkomen...(28 april 2026)
Oh... ik dacht dat je ging zeggen "....uiteraard met de handen aan de GSM..." ;-). Die vertonen hetzelfde...(16 april 2026)
Ik heb zelf niets met Tesla maar deze claim lijkt mij alleszins redelijk.(16 april 2026)
Mooie auto om te zien vind ik. VW is goed bezig.(15 april 2026)
Deze Hankook zat af fabriek op mijn nieuwe Elroq in 20" formaat. Tot dusver prima band.(11 april 2026)
Leuk karretje....maar ik ben ondertussen wel benieuwd wanneer we weer een (auto)week zonder KIA kunnen...(11 april 2026)
Lijkt erop dat ze dit apparaat eerst op de markt zetten en pas erna marktonderzoek gaan doen of er uberhaupt...(10 april 2026)
Niet echt mijn design maar alles beter dan de KONA (vind ik)...:-P(10 april 2026)
Precies dat dus...;-)(10 april 2026)
Het komt wel meer voor maar dan is er steeds meer nieuws te melden vwb design en/of specs. Dat mis ik...(10 april 2026)
Waarom zou je een Sportline willen ipv een Business Edition?Ik vind het donkere interieur een stuk mooier...maar...(2 oktober 2024)
Ik wilde vanmiddag de Sportline laten configureren om te zien of we net onder de 45K konden uitkomen...(2 oktober 2024)