
Mercedes-Benz A 180 Business Solution AMG (2020)
Deze A klasse hebben we vorige zomer gekocht als tweede auto, voor dagelijks gebruik. Bewust...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 1 augustus 2022 |
|---|---|
| Op forum sinds | 8 juli 2025 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 803 |
Deze A klasse hebben we vorige zomer gekocht als tweede auto, voor dagelijks gebruik. Bewust...
Wat een verademing, deze CLA Shooting Brake! Ten eerste was ik meteen enthousiast over de...
Nee, ik heb dan een behoorlijke actieradius., door die benzinemotor. Dat is mijn punt hoofdzakelijk....(28 januari 2026)
Donald: En een hybride is gelukkig ook geen EV. Dus wat is je punt nu eigenlijk met die betweterige...(27 januari 2026)
Dat ICE of hybride volledig gaat uitsterven gaan we geen van allen op dit forum meemaken hoor.. Ongelofelijke...(27 januari 2026)
O.K. Maar dan zit er altijd nog een brandstofmotor in. Ik heb zelf een hybride en dat vind ik een prima...(27 januari 2026)
Over de score van de Japanse merken ben ik allerminst verbaasd. Over Land Rover ben ik tevens allerminst...(26 januari 2026)
Helemaal mee eens. Het grootste deel van het huidige aanbod is totaal zielloos en zo inwisselbaar als...(22 januari 2026)
Ik heb mijn rijbewijs gehaald in een BMW 315. De rijschool besloot er een te kopen, omdat veel leerlingen...(22 januari 2026)
Inwisselbaar design met een enorm hoog Intertoys-gehalte. Hoe kan iemand dit in godsnaam als "een mooie...(20 januari 2026)
@Redactie: Op Gaspedaal staat anders nog een heel mooi exemplaar te koop, in Ijmuiden !!(24 december 2025)
Altijd de Panda !! Ten eerste: Europees. Ten tweede het veel stoerdere uiterlijk van de Panda, ten derde...(21 december 2025)