
Renault Mégane C-C 2.0 16V Dynamique Luxe (2008)
Alweer een tijdje rijd ik rond in Pierre, want zo heet mijn Renaultje, maar ik heb nog steeds...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 4 juni 2009 |
|---|---|
| Op forum sinds | 21 juni 2025 |
| Aantal reacties op forum | 3 |
| Aantal reacties op artikelen | 77 |
Alweer een tijdje rijd ik rond in Pierre, want zo heet mijn Renaultje, maar ik heb nog steeds...
Afgelopen week mijn Opel Karl van de zaak ontvangen. Ik mocht een leaseauto uitzoeken. Vanwege...
Afgelopen 26 mei heb ik een rode Toyota Starlet 1.3i Comfort (€1800) aangeschaft bij Toyota...
De Suzuki rijdt als een zonnetje. Hij is erg makkelijk in de omgang. De koppeling gaat erg...
Ik wilde eigenlijk terug fietsen, maar mijn werkgever vond dat niet zo'n goed idee.(1 juni 2026)
Stel je voor dat wij, naast de vervuilende lucht van oorlog, ook nog de vervuilende lucht van onze eigen...(1 juni 2026)
Klinkt goed! Heel Europa doorkruizen. Met het comfort van de Mégane CC zit het wel goed. De 2.0 is vermoedelijk...(1 juni 2026)
Haha ja de jeugd is bepalend. Het volgende doel is de Ferrari Enzo Ferrari haha! Ook een jeugdicoon....(31 mei 2026)
Ja het dak werkt nog gewoon. De motor bij het raam aan de passagierskant lijkt nog wel te werken, ik...(30 mei 2026)
Astra Twintop ook zeker mooi. Volgens mij als occasion wat duurder toentertijd. Anders was het ook zeker...(29 mei 2026)
Ja dat was te verwachten. Ik heb eergisteren wat aandeeltjes gekocht. Dat is de enige manier waarop...(29 mei 2026)
Dank!(28 mei 2026)
Op een gegeven moment stapt er een clubje beroemdheden/muzikanten/filmsterren/F1-coureurs/influencers...(28 mei 2026)
Eerst maar even afwachten hoe hij rijdt en hoe hij over 2 maanden op het netvlies ligt. De Porsche Cayenne...(27 mei 2026)