
Peugeot 406 Break ST 1.8-16V (2000)
Fijne auto, erg stil op de snelweg. Ook erg ruim, veel mee verhuisd. De achterbank zit echt...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 21 oktober 2011 |
|---|---|
| Op forum sinds | 21 februari 2026 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 2.968 |
Fijne auto, erg stil op de snelweg. Ook erg ruim, veel mee verhuisd. De achterbank zit echt...
Toen ik een proefrit maakte in deze auto was ik op slag verliefd. Hij rijd erg lekker. Fijne...
Ik ben 50 maar wil echt geen hoge auto....ik vind het helemaal niks. Hoe lager, hoe beter. Hoger is...(2 maart 2026)
Het zou kunnen dat de auto geschorst is geweest. Dat doe ik ook met mijn rover. Dan mag de auto droog...(24 februari 2026)
@Kees : 1) diesel is NIET een superieure brandstof. 2) Diesel is alles behalve schoon. Graag gedaan...(24 februari 2026)
Mag ik wat opteren voor een andere opzet? Benzinemotor /uitlaat enzo eruit, een grotere accu (zeg 80...(21 februari 2026)
TS01 : Op basis van alleen deze foto kan je geen oordeel vellen. Hoe staan de auto's links van deze...(21 februari 2026)
Ik maak me er ook wel eens schuldig aan. Vaak geen issue, maar een soms realiseer ik me achteraf dat...(17 februari 2026)
Sorry, maar een Citigo rijdt niet leuk. Als je dat leuk vind, dan hou je niet van autorijden. Niets...(2 februari 2026)
@Sylvain : je kunt een benzine motor niet vergelijken met een E motor. Mijn EV heeft ook niet zoveel...(22 januari 2026)
Lekker belangrijk zeg.........:-D van mij mag het zelfs 150 zijn. Boeien dat de Duitsers harder gaan....(21 januari 2026)
Ik heb de polo een tijdje als leaseauto gehad, ik kan er dus wel over meepraten. Ik heb na de inruil...(19 januari 2026)