
Audi Q4 e-tron 45 quattro Advanced edition (2025)
Na de Kia e-Niro was het tijd voor een nieuwe leaseauto. Het budget was inmiddels iets ruimer,...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 22 januari 2012 |
---|---|
Op forum sinds | 27 december 2020 |
Aantal reacties op forum | 0 |
Aantal reacties op artikelen | 25 |
Na de Kia e-Niro was het tijd voor een nieuwe leaseauto. Het budget was inmiddels iets ruimer,...
Eerste dingen eerst. Dit is mijn nieuwe leaseauto en mijn eerste elektrische. Zeer op verheugd...
Omdat de werkgever werd overgenomen heb ik tijdelijk (20.000 km) een Opel Insignia Cosmo 140...
Deze auto als lease-auto mogen bestellen na 2 voorloopauto's. De eisen waren vrij simpel:...
Ik heb deze Ford Mondeo (2008) nu ruim 7 maanden als leaseauto en heb er inmiddels 30.000...
Zoals Feroz ook al zei: kortste afstand helpt iets, maar auto remt nog steeds te vroeg. De hoop, ijdel...(3 september 2025)
@Feroz Ik heb het geprobeerd voor de 1km/u, helaas werkt dit niet (bij mij). Auto gaat over 2 weken...(3 september 2025)
Het is ook geen slecht auto (natuurlijk). Maar er is wel veel 'gedoe' mee. Was de sterren vergeten......(27 augustus 2025)
Robert 69, gaat helemaal goedkomen de komende jaren! De accu is extreem solide evenals de motor. De...(6 april 2025)
De ACC is voor mij juist lastiger bij drukker verkeer. Zoals je zegt: afstand te groot waardoor er steeds...(5 april 2025)
Jouw ACC ervaring is gelijk aan die van mij. In het oude model kan je gewone CC inschakelen door via...(1 november 2023)
Balen dat je hetzelfde euvel hebt. De verdampers schijnen te lekken... Het is inderdaad vervelend dat...(1 november 2023)
@Zeebra: ik vind het niet nodig om met dimlicht aan te rijden overdag. Los van de energie... Andere...(18 maart 2022)
@Londen: inderdaad is de afstand bij de adaptieve cruise heel groot, ook in de 'korte afstand'. Juist...(25 februari 2021)
Beste Bert. Helemaal met je eens dat het twee prima auto's zijn. Maar ik probeer een nuance aan te brengen...(14 november 2016)