
Volvo V60 D2 Nordic+ (2017)
Na meer dan 5 jaar mag deze leasekar weg. Hij heeft ons overal gebracht en eigenlijk ook zonder...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 26 mei 2015 |
|---|---|
| Op forum sinds | 13 april 2026 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 21 |
Behalve de Demo auto's denk ik dat we hem vrij weinig zullen gaan zien op de weg. Gelukkig maar, om...(11 september 2026)
Mooie review, ietwat lang ,dat wel, maar goed om een beeld te krijgen. Ik onderschrijf ook je ergernissen...(1 september 2026)
Ja wat is er mis met kilometerheffing? veelrijders betalen meer. Dat is fair omdat je meer gebruik...(23 juni 2026)
Okay Ik wil een Lancia, Hoeveel dealers zijn er? 7(!) Dar zit volgens mij veel meer het probleem...(3 april 2026)
BIJ-na scherp in de auto gefilmd :-)...(22 januari 2026)
Ah, de Yaris met een L op de gril .... (8 december 2023)
Ik hoop dat je op sommige plekken de dertig kunt halen überhaupt. :) Beetje omdenken dus. Bovendien:...(8 december 2023)
in de tweede versnelling? zijn er nog mensen met een handbak die niet kunnen schakelen? *-) :D (8 december 2023)
Once seen cannot been unseen. Misschien ligt het aan mij maar zit Luc wat vreemd achter het stuur.?...(9 augustus 2023)
En Chevrolet 457. 348 Bolts en 99 Hummer EV's *-) Maar wat doen de andere merken? KIA-Hyundai BMW VAG...(4 april 2022)