
BMW iX3 50 xDrive (2026)
Keuzeproces en eerste indrukken: In deze eerste review zal ik wat delen rondom mijn keuzeproces...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 28 juni 2021 |
|---|---|
| Op forum sinds | 28 juni 2021 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 23 |
Keuzeproces en eerste indrukken: In deze eerste review zal ik wat delen rondom mijn keuzeproces...
Ik heb eerder al een review geschreven over mijn toenmalige BMW iX3 en omdat ik er veel genoegen...
Omdat er nog niet veel gebruikersreviews over de BMW iX3 op dit forum staan, wilde ik me er...
Tot nu toe werkt de ACC goed - maar inderdaad pakt hij de snelheid niet altijd goed op (toevallig vanochtend...(7 mei 2026)
Ik had al een laadpaal aan huis - zo'n 5 jaar geleden via mijn werkgever (toenmalige zakenlijke leaseauto)...(7 mei 2026)
Heb ik overwogen maar dan zou het wel een hele dure grap worden 😂😂😂(6 mei 2026)
Ten tijde van de introductie (toen ik hem bestelde) waren er slechts 6 kleuren beschikbaar; wit, zwart,...(6 mei 2026)
Heel veel plezier ervan! Veel veilige kilometers gewenst en houd ons op de hoogte.(21 april 2026)
Heel veel plezier en veilige kilometers gewenst in deze prachtige bolide!(17 april 2026)
Van harte gefeliciteerd! Ik blijf je bevindingen volgen. Ik ga de mijne begin mei ophalen en zal dan...(8 april 2026)
Mooie prijs! Gelukkig wel genoeg afstand tot de iX3 50 die ik zelf besteld heb (met grotere accu en...(1 april 2026)
BMW loopt juist in op Mercedes de laatste jaren (ondanks of dankzij het polariserende uiterlijk laat...(7 januari 2026)
Ik heb hem een tijd als leaseauto gereden. Vond het een heerlijke auto. Als je over de (naar huidige...(10 december 2025)