Party in Da Nang

Signalement

Aangemeld sinds1 augustus 2018
Op forum sinds1 augustus 2018
Aantal reacties op forum0
Aantal reacties op artikelen33

Laatste reacties op artikelen

Piepkleine praktische Japanner is niet aan te slepen

Zou leuk zijn als Subaru in Europa de Subaru variant in het gamma opneemt. Ik denk dat de auto in aardig...(8 juli 2025)

De goedkoopste Hyundai i10 is minder ‘basic’ dan Hyundai denkt – Back to Basics

De i10 is an sich een best leuke auto met een mooi interieur. Echter, in Nederland best kaal uitgevoerd....(29 juni 2025)

Suzuki Alto: in Europa al jaren verdwenen, elders volop in leven

Ik heb vier jaar lang in een gele Suzuki Alto uit 2000 rondgereden. Probleemloze no nonsence auto. Hij...(23 juni 2025)

Alfa Romeo Spider 2.0 Twin Spark 16V L (1997)

Mooie auto, paar mooie foto's in Goeree. Veel plezier ermee. :) (16 juni 2025)

Wat was jouw eerste auto? Meld je aan voor nieuwe rubriek

De mijne was een rode Peugeot 106 uit 1994. Vierbaks versnellingsbak. Jeans bekleding op de stoelen...(6 mei 2025)

Weblog Bas - Van info naar tainment

Een analoog instrumentarium. Dat is wat een mens wil. En fysieke draaiknoppen om de luchtstroom en...(30 april 2025)

Top 20-auto’s uitgelicht: de Toyota Yaris blijft presteren

De Mazda2 is ook het overwegen waard. Net zo zuinig, vierpitter en 1500 cc. Goedkoper in de aanschaf...(5 april 2025)

Je mag straks met B-rijbewijs zwaardere auto's rijden

Met je B-rijbewijs mag je van de EU ook een A1 motor besturen (vaak na een paar uur aantoonbaar lessen...(1 april 2025)

Reguliere Mazda 2 is stilletjes aan zijn einde gekomen

Eind augustus heb ik dus onbewust één van de laatste modellen gekocht. Nieuw uit voorraad weliswaar....(17 februari 2025)