
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Suzuki Wagon R+
1.3 FreeStyle
€ 2.9952006165.265 km
Automatisch
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 april 2006 |
| APK | 28 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 11.987 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Te koop nette Suzuki Wagon R+ 1.3 Freestyle Bj 2006 Automaat airco c/v elec ramen stuurbekr. blauw metallic sportvelgen etc etc
km stand 165266
Vraagprijs 2995 euro
tel 0654673905 / 0246752258
Aanvullende opties en accessoires
- Bagagedek
- Hoofdsteunen actief
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/60 R14
Laadvermogen: 485 kg
Wielbasis: 236 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2
Bedrijfsinformatie
Wanders Auto's
Microweg 36
6545CM Nijmegen
024-6752258
info@wandersautos.nl
Wanders Auto`s geeft u met veel plezier alle informatie die u nodig heeft om de juiste beslissing te nemen en ondersteunt u bij het afwegen van de voor- en nadelen. Onze showroom biedt plaats voor minimaal 20 occasions en ook op het buitenterrein staan nog tientallen occasions voor u klaar. Er is dus volop keuze aan gebruikte auto`s en mocht de auto die u zoekt er niet bij staan, dan gaan we graag voor u op zoek.
AAN DE INFORMATIE IN ONZE ADVERTENTIE KAN OP GEEN ENKELE WIJZE RECHTEN WORDEN ONTLEEND!
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.328 cc |
| Max. vermogen | 69 kW (94 pk) |
| Max. koppel | 118 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.500 x 1.620 x 1.700 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 975 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.460 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 248 l |
| Inhoud brandstoftank | 41 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,6 s |
| Actieradius | 569 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,6 l/100km (1 op 10,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 174 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Wanders Auto's
Microweg 366545 CM Nijmegen
























