
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Suzuki Wagon R+
1.0 Trend*5 DEURS*NAP
€ 9502006197.096 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 februari 2006 |
| APK | 22 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 7.638 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Omschrijving
Suzuki Wagon R+ 1.0 Trend*5 DEURS*NAP
INRUIL/EXPORT MOGELIJK
Suzuki Wagon R+ 1.0 Trend*5 DEURS*NAP
- Kenteken: 10-SL-HR
- Merk: Suzuki
- Model: Wagon R+
- APK tot: 22-08-2026
- Tellerstand: 197096 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2006
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: antraciet
- Motorinhoud: 998 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: Z10XEP
- Vermogen: 44 kW / 60pk
- Ledig gewicht: 940 kg
- Max. trekgewicht: 650 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 354 cm
- Hoogte: 1695 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 92 - 99 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Exterieur
- Achterruitwisser
- Bumpers in carrosseriekleur
- Getint glas
Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bagagedek
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen voor
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Suzuki Wagon R+ 1.0 Trend*5 DEURS*NAP
INRUIL/EXPORT MOGELIJK
Welkom bij de Auto Maat Occasions. Al onze auto's zijn te bezichtigen in Dordrecht onder het genot van een kopje koffie of thee. Uiteraard behoort een proefrit en inruil tot de mogelijkheden. Wij zijn van maandag t/m zaterdag geopend van 9:00 - 17:00. Wilt u een auto bezichtigen in de avond? Belt u dan even. Buiten onze openingstijden om werken wij uitsluitend op afspraak.
Om teleurstellingen te voorkomen raden wij u aan om vooraf contact op te nemen i.v.m. onze aanwezigheid en/of om te checken of de auto van uw voorkeur nog beschikbaar is.
-Wij kunnen uw auto ter plekke tennaamstellen.
-Vrijwaring van uw oude auto bij inruilen.
-Wij berekenen geen afleverkosten.
-Inruil mogelijk
-Export mogelijk
De Auto Maat Occasions
Rijksstraatweg 36
3316EH Dordrecht
06-81517004
deautomaat@hotmail.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Max. koppel | 88 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.540 x 1.600 x 16.950 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 940 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.435 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 248 l |
| Inhoud brandstoftank | 41 l |
| Topsnelheid | 145 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 17,7 s |
| Actieradius | 706 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
De Auto Maat Occasions
Rijksstraatweg 363316 EH Dordrecht




















