
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Suzuki Wagon R+
1.3 FreeStyle Automaat Airco
€ 4.6502005117.426 km
Automatisch
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 mei 2005 |
| APK | 29 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 15.599 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Van Buuren Zekerheidspakket € 495,=
Afleverbeurt, nieuwe apk keuring, mobiliteitspas.
3 maanden garantie
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- bagagedek
Extra
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
Veiligheid & Techniek
- hoofdsteunen anti-whiplash
Meer informatie
Modelreeks: jan. 2004 - apr. 2007
Wielbasis: 236 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 174 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Referentienummer: 2494
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.328 cc |
| Max. vermogen | 69 kW (94 pk) |
| Max. koppel | 118 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.540 x 1.600 x 1.665 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 975 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.460 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 1.250 l |
| Inhoud brandstoftank | 41 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,6 s |
| Actieradius | 569 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,6 l/100km (1 op 10,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 174 g/km |
Opties
Vakgarage van Buuren
Groningenweg 42803 PV Gouda

















