
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Suzuki Wagon R+
1.0 Trend
€ 1.2502007139.927 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 november 2007 |
| APK | 23 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 7.638 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- Bagagedek
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 155/65 R14
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 236 cm
Emissieklasse: Euro 4
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Max. koppel | 88 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.540 x 1.600 x 1.660 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 940 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.435 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 248 l |
| Inhoud brandstoftank | 41 l |
| Topsnelheid | 145 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 17,7 s |
| Actieradius | 706 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autocentrale Schiedam
Nieuw-Mathenesserstraat 323113 AH Schiedam




















