
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Suzuki Wagon R+
1.3 GLX - Airco - Automaat - Elektrische ramen -
€ 2.9992004121.055 km
Automatisch
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 april 2004 |
| APK | 12 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Automaat, rijdt schakelt goed.
- Kenteken: 42-PB-NR
- Merk: Suzuki
- Model: Wagon R+
- APK tot: 12-05-2027
- Tellerstand: 121055 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2004
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1298 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: M13A
- Vermogen: 69 kW / 94pk
- Ledig gewicht: 975 kg
- Max. trekgewicht: 800 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Dakrails
- Getint glas
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Hoofdsteunen voor
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Parkeersensoren achter
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Spinveld Autobedrijf
Spinveld 35a, 4815 HR Breda
📞 + 31 6 38 27 68 40
📞 + 076 785 93 73
www.spinveldautobedrijf.nl
Spinveld Autobedrijf is een universeel autobedrijf met ruim 100 occasions op voorraad. Wij zijn RDW-erkend en kunnen uw auto direct op naam zetten. Daarnaast bieden wij autoverzekeringen met lage premie en financieringsmogelijkheden. Garantie is mogelijk tegen meerprijs.
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 10.00 – 17.30 uur
Zaterdag: 10.00 – 17.00 uur
Zondag: 10:00 - 14:00 uur
Wilt u een auto inruilen?
Stuur dan alvast de volgende informatie mee:
– Merk, model & bouwjaar
– Kilometerstand
– Brandstofsoort & transmissie
– APK-vervaldatum
– Korte omschrijving van de staat
– Duidelijke foto’s van binnen- en buitenzijde
– Vermelding van eventuele schades of minpunten
Hoewel wij onze informatie zo actueel mogelijk houden, zijn wijzigingen en (type)fouten voorbehouden. Controleer altijd zelf de specificaties; aan de inhoud kunnen geen rechten worden ontleend.
Voor meer informatie of het maken van een afspraak:
📞 + 31 6 38 27 68 40
📞 + 076 785 93 73
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.298 cc |
| Max. vermogen | 69 kW (94 pk) |
| Max. koppel | 118 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.540 x 1.600 x 1.665 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 975 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.460 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 1.250 l |
| Inhoud brandstoftank | 41 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,6 s |
| Actieradius | 569 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,6 l/100km (1 op 10,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 174 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Spinveld Autobedrijf
Spinveld 354815 HR Breda





























