

Porsche 911
3.0 Carrera |Sport Chrono|Pano|DOH|Miami Blue|
€ 99.950201744.856 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 31 oktober 2017 |
| APK | 20 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 277.675 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Op alle aangeboden voertuigen zijn opties, schrijf- en tekst fouten voorbehouden.
Inruil?
Wij maken graag een reëel inruilvoorstel op uw huidige auto , stuur hiervoor een e-mail of Whatsapp met de volgende gegevens: kenteken, kilometerstand, foto's en eventuele bijzonderheden.
Financieren of Leasen?
Bij Vakgarage Douwes werken wij met verschillende partijen samen, zodat we hierbij de zakelijke en particuliere klant goed kunnen helpen bij het vinden van een passende financiering of lease!
Extra diensten?
Of het nu gaat om het verzekeren van u auto , het regelen van de pechhulp , het blinderen van de ramen of het zetten van een keramische coating wij kunnen dit alles voor u regelen onder 1 dak!
Reserveren?
Wij reserveren alleen na aanbetaling, het is verstandig om voor vertrek contact op te nemen zodat u weet dat het desbetreffende voertuig nog beschikbaar is.
Modelreeks: 2015 - 2019
Modelcode: 991
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 414 kg
Wielbasis: 245 cm
Interieurkleur: Standaard zwart
CO₂-uitstoot (NEDC): 259 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 10,9 l/100km (1 op 9,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9,9 l/100km (1 op 10,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6 l/100km (1 op 16,7)
Aantal handzenders: 2
EU verantwoordelijke: Porsche AG Porscheplatz 1 D-70435 Stuttgart, DE (+49)-0711-911-0 https://www.porsche.com/international/ info@porsche.de
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cc |
| Max. vermogen | 272 kW (370 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.499 x 1.978 x 1.294 mm |
| gewicht | 1.476 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.890 kg |
| Inhoud bagageruimte | 145 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 293 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,4 s |
| Actieradius | 587 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,9 l/100km (1 op 10,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,9 l/100km (1 op 9,2) |
| CO2-uitstoot | 259 g/km |
| Energielabel | F |




