

Porsche 911
3.8 Turbo S / Aero Kit / Pano / Carbon
€ 149.900201767.500 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 20 maart 2017 |
| APK | 5 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 246.499 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Zijn vormen en lijnen verraden het al, dit is een pure sportauto en hij staat garant voor een intense rijbeleving. Het is een Porsche 911 van het bouwjaar 2017, er staat 67500 kilometer op de teller. Trap het gaspedaal in en voel de geweldige acceleratie van deze auto. De lederen bekleding benadrukt de luxe uitstraling van deze auto. Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. Volop licht en ruimtelijk gevoel geeft het elektrische bediende glazen panoramadak. Bij deze Porsche 911 is aan alles gedacht, tot en met een verwarmd stuurwiel aan toe. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 20 inch lichtmetalen velgen, LED-koplampen, adaptief dempingsysteem, warmtewerend glas, adaptief onderstel en LED-achterlichten.
Geen nekkramp of spiegelwerk meer bij het achteruitrijden: de achteruitrijcamera kijkt en ziet alles! Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Elk genre muziek komt tot z'n recht. Het high performance audiosysteem is perfect in te regelen op uw smaak! Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. De Porsche is standaard voorzien van: dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem met harde schijf, WIFI-hotspot, DAB ontvangst, automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels en isofix-aansluiting.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Een sportwagen met alles erop en eraan. Uitproberen? Natuurlijk! Bel ons voor een proefrit.
Modelreeks: jan. 2015 - dec. 2018
Modelcode: 991
Laadvermogen: 415 kg
Wielbasis: 245 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Kenteken: 911TURBO
Fabrikant: Car Atelier Rheastraat 28 5047TL TILBURG, NL 0135711083 http://www.caratelier.nl info@caratalier.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.800 cc |
| Max. vermogen | 427 kW (582 pk) |
| Max. koppel | 750 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.510 x 1.910 x 1.300 mm |
| gewicht | 1.575 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.990 kg |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Topsnelheid | 330 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,0 s |
| Actieradius | 747 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,8 l/100km (1 op 8,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,1 l/100km (1 op 11,0) |
| CO2-uitstoot | 212 g/km |
| Energielabel | G |




