

Porsche 911
991.2 - 3.0 CARRERA 4S COUPE
€ 104.991201678.400 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 16 juni 2016 |
| APK | 2 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 158.201 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Prijs:€ 104.991
Km-stand: 78.400
Datum deel 1: 06-2016
Kleur exterieur: Carrara wit metallic
Kleur interieur: Zwart volleder
Carrosserie: Coupe
Vermogen: 420pk
Brandstof: Benzine
Transmissie: PDK
BTW verrekenbaar: Nee
Bijzonderheden:
Onderhoudshistorie (deze Porsche is volledig Porsche dealer onderhouden):
18.171km | Porsche Centrum Amsterdam
34.241km | Porsche Centrum Amsterdam
63.625km | Porsche Specialist Triple & Crown
75.536km | Porsche Specialist Triple & Crown
De belangrijkste opties van deze Porsche 911 :
INTERIEUR
EXTERI**EUR**
INFOTAINMENT
VEILIGHEID
MECHANISCH
U kunt ons 7 dagen per week bellen voor meer informatie of een bezichtiging.
Informatieaanvraag via email, Whatsapp of SMS is natuurlijk 24/7 mogelijk
Met vriendelijke groet,
C A R W O R L D C L A S S I C S . C O M
Weerhuisweg 1
6226 NC Maastricht
Telefoon: 043-2057921
Email: info@carworldclassics.com
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie.
Modelreeks: 2015 - 2019
Modelcode: 991
Laadvermogen: 480 kg
Wielbasis: 245 cm
Interieurkleur: Zwart volleder
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Aantal eigenaren: 3
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Inbegrepen afleverpakket: Servicepakket
Fabrikant: Carworldclassics Maastricht - Weerhuisweg 1 - 6226 NC - Maastricht -, NL 043-2057921
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cc |
| Max. vermogen | 309 kW (421 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| gewicht | 1.485 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.965 kg |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Topsnelheid | 303 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,0 s |
| Actieradius | 860 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,3 l/100km (1 op 9,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |




