
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze PORSCHE 911 CARRERA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017 en is nu 8 jaar en 6 maanden oud. In mei 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 277.675 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 370 pk benzinemotor. De PORSCHE heeft een topsnelheid van 292 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 10,9 l/100 km. De 911 CARRERA is 1 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 324 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Assen met een kilometerstand van 44.856 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | PORSCHE |
| Model | 911 CARRERA |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Coupe |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 55.548 |
| Nieuwprijs | € 277.675 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 31 oktober 2017 |
| Datum eerste registratie Nederland | 13 mei 2024 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 mei 2026 |
| APK melddatum | 31 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 20 april 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2981 cc |
| Max. vermogen | 272 kW / 370 pk |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 10,9 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 259 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.476 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.890 kg |
| Voorasdruk | 765 kg |
| Achterasdruk | 1.190 kg |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 295/35ZR19 Prijzen |
| Topsnelheid | 292 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,5 s |
| Maximum vermogen | 272 kW / 370 pk |
| Maximum koppel | 450 Nm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 405 - 405 l |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Segment | H |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


