Een jaar lang reed Dick Braakhekke zijn groene Porsche 911 voor AutoWeek GTO. Dat was geen probleemloze ervaring, maar het plezier overheerste toch. Op de Autobahn bleek zelfs dat deze 911 de topsnelheid ruim haalt. Dat betekent een boel goeds voor de vermogensmeting, waarmee Dick zijn jaar in de Porsche afsluit.
Signalement
| Merk | Porsche |
|---|---|
| Model | 911 Carrera 4 GTS Coupé |
| Carrosserie | 2-deurs, coupé |
| Transmissie | 7 versnellingen, automaat met dubbele koppeling |
| Aandrijving | 4wd |
| Nieuwprijs | € 172.228 |
Specificaties
| Brandstof | benzine |
|---|---|
| Motor | 6-cil. boxer |
| Cilinderinhoud | 2.981 cc |
| Maximaal vermogen | 331 kW / 450 pk bij 6.500 tpm |
| Maximaal koppel | 550 Nm bij 2.150 tpm |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Lengte / breedte / hoogte | 4.528 mm / 1.852 mm / 1.284 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Massa leeg | 1.485 kg |
| Laadvermogen | 480 kg |
| Banden voor | 245/35R20Prijzen |
| Banden achter | 305/30R20Prijzen |
| Topsnelheid | 308 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,6 s |
| Brandstofverbruik | 8,9 l/100km |
| CO2-uitstoot | 192 g/km |
- Bekijk het ruime aanbod Porsche 911 occasions
- Houd me op de hoogte over de Porsche 911
- Lees meer over supercars en sportscars







Lezersreacties (26) (gesloten)
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.