

Mercedes-Benz GLC
250 d 4MATIC Prestige Trekhaak Panoramadak Automaat
€ 24.4002017198.073 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 maart 2017 |
| APK | 14 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 73.949 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 592 - € 621 |
Deze goed onderhouden Mercedes-Benz GLC-klasse heeft nog maar weinig op de teller staan. Een jonkie voor een oude prijs! De liefhebbers hebben het al gezien: de sportieve, stoere AMG-styling! Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Een fraai lederen interieur, dat in daglicht baadt dankzij het elektrisch bediende glazen panorama dak. En voor 'handsfree' in- en uitladen vindt u aan de achterzijde de elektrisch bedienbare achterklep. Ook in de winter en als het koud is, heeft u het snel weer warm dankzij de stoelverwarming in deze auto. Natuurlijk behoren 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, AMG-styling, halflederen bekleding, adaptief dempingsysteem en warmtewerend glas ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Kommaar-kommaar-kommaar, aldus de achteruitrijcamera. Iedere centimeter vrije ruimte komt haarscherp in beeld. Schadevrij inparkeren maar! De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Locatie, motorconditie, storingen... via Connected Services krijgt u alle vitale info over de auto door. Ook handig bij pech! Audio-installatiesysteem en navigatiesysteem zijn gecombineerd. Zo wordt zelfs gesproken route-informatie een luisterervaring! En dankzij bluetooth klinkt uw favoriete playlist geweldig. De achteropkomend verkeer waarschuwing is een mooie veiligheidsoptie, die middels sensoren in de gaten houdt wat er onderweg achter u gebeurt. De uitrusting van deze Mercedes-Benz is met automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur, regensensor, cruise control, buitentemperatuurmeter en automatisch dimmende buitenspiegels behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Mercedes-Benz GLC-klasse is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Bij concentratieverlies en toenemende vermoeidheid van de bestuurder, geeft de auto een sterk signaal om u weer bij de les te houden. Hierdoor kunnen veel ongelukken voorkomen worden. Brake assist is uw redder in een noodsituatie. Bij een dreigend ongeval zorgt het systeem ervoor dat u sneller stilstaat. Met voorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Interesse bel dan 0512 371457 zo dat wij de auto voor u klaar kunnen zetten
Inruil en financiering is altijd mogelijk
Autobedrijf Haarsma heeft altijd keuze uit CA 100 Mercedes Benz occasions
Modelreeks: jul. 2015 - mrt. 2017
Modelcode: X253
Laadvermogen: 755 kg
Wielbasis: 287 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Autobedrijf Haarsma B.V. Nije Tikewei 10 9217RS NIJEGA, NL 0512-371457 http://www.autobedrijfhaarsma.nl verkoop@autobedrijfhaarsma.nl
Alle moeite is genomen om de juiste informatie op deze internetsite zo actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
vertrouw daar om niet alleen op deze informatie.
Controleer bij aankoop deze zaken goed die uw beslissing kan beinvloeden.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.670 x 1.930 x 1.670 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.745 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 1.600 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | D |




