

Mercedes-Benz GLC
AMG 63 S 4MATIC+ Schaalstoelen, Burmeister, Pano Dak
€ 62.9502019122.708 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 februari 2019 |
| APK | 31 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 170.637 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Hele Mooie GLC Van 2019 zonder OPF Filter dus optimaal geluid.
Onderhoud bij ons bekend auto is in zeer nette staat.
Hij ziet er geweldig uit, maar levert bovendien ook topprestaties. Deze Mercedes-Benz GLC-klasse uit 2019 heeft 122708 kilometer gelopen. De begrippen exclusief en sportief zijn allebei van toepassing op de markante AMG-styling. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Een mooie, constante en solide ligging op de weg: dat is het voordeel van luchtvering. De auto is uitgerust met stijlvolle, lederen bekleding. Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. Fijn zo'n elektrisch bediend glazen panoramadak. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Ook op de achterbank kunnen passagiers zichzelf snel opwarmen dankzij de achterbankverwarming. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 21 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, AMG-styling, sportonderstel, adaptief dempingsysteem en warmtewerend glas.
Door het combineren van beelden van vier camera's, biedt de 360 graden camera een naadloos en gedetailleerd beeld van de hele omgeving rondom deze auto. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Slimme spraakbesturing herkent gesproken opdrachten en voert ze uit. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. De auto's van vandaag rijden niet alleen subliem, maar luisteren ook goed. Via een speciale app kunt u overal diverse functies controleren en de status van de auto inzien. De uitrusting van deze auto is met premium audiosysteem, navigatiesysteem met harde schijf, WIFI-hotspot, achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie en automatische airconditioning behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. Om te voorkomen dat u tijdens lange ritten achter het stuur in slaap valt, is deze auto voorzien van vermoeidheidsherkenning. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als head-up display, dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Ervaar de sterke punten van deze sportwagen en maak een proefrit. Bel nu voor een afspraak!
Modelreeks: mei 2018 - jun. 2019
Modelcode: X253
Laadvermogen: 655 kg
Wielbasis: 287 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Fabrikant: Garage Baremans Ambachtlaan 23 4871ED ETTEN-LEUR, NL 0765035100 http://www.garagebaremans.nl info@garagebaremans.nl
Bij ons altijd meerdere 4x4's op voorraad, wij zijn specialist voor Mercedes Toyota en Nissan Terreinwagens.
Onze autos worden altijd door ons nagekeken en krijgen onderhoud voordat ze de weg op gaan, dit gebeurd in onze eigen werkplaats waar al het nodige gereedschap en kennis aanwezig is om de terreinwagens onder handen te kunnen nemen.
Kortom bij ons bent u altijd aan het goede adres voor verkoop en onderhoud/reparatie.
Wij hopen u graag te ontmoeten in onze showroom/werkplaats, koffie staat altijd klaar.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.982 cc |
| Max. vermogen | 375 kW (511 pk) |
| Max. koppel | 700 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.680 x 1.930 x 1.670 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.925 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.580 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.170 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 1.600 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,8 s |
| Actieradius | 554 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11,9 l/100km (1 op 8,4) |
| CO2-uitstoot | 287 g/km |
| Energielabel | G |





