

Kia ProCeed
1.4 T-GDI GT-Line | Panoramadak | LED koplampen | Stoelverwarming | Apple Carplay
€ 18.9502020128.536 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 juni 2020 |
| APK | 22 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 35.140 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Uitmuntende prestaties, dynamische rijeigenschappen en bakken vol met rijplezier, deze Kia ProCeed levert het allemaal. Hij is van het bouwjaar 2020 en heeft 128536 kilometer gelopen. De krachtige benzinemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Een weldaad voor u en uw bijrijder: deze Kia ProCeed heeft verwarmbare voorstoelen. In deze sportstoelen voel je je één met je auto. Het interieur baadt in een zee van licht met het elektrische bediende glazen panoramadak. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer LED koplampen, zwarte hemelbekleding, getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Praktisch, helder en uitermate handig is het digitale dashboard. Alle functies haarscherp in beeld! De achteruitrijcamera brengt precies in zicht wat zich achter u bevindt en toont een glashelder beeld op hoge resolutie. Een geluidssignaal waarschuwt hoeveel ruimte u nog heeft. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Vergeten af te sluiten? Bandenspanning onvoldoende? De speciale app geeft u direct een seintje met behulp van Connected Services. Met spraakbediening of de knoppen op het stuur regelt u het audio-installatiesysteem en het full map navigatiesysteem, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. Deze auto is voorzien van automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, draadloos opladen, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Kia ProCeed samen. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Forward collision warning helpt u om kop-staart aanrijdingen te voorkomen. Ook helpen het dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Meer weten over deze auto? U bent van harte welkom om hem te komen bekijken.
Modelreeks: jan. 2019 - feb. 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 565 kg
Wielbasis: 265 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Leaseprijs: € 346 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Fabrikant: Jilis Autobedrijven Leerdam B.V. Sperwerlaan 118 4143AW LEERDAM, NL 0345636020 http://www.jilisautobedrijven.nl verkoop@visscherleerdam.nl
Jilis autobedrijven is een BOVAG erkend autobedrijf met twee vestigingen waar service en klanttevredenheid voorop staan. Niet voor niets scoren wij op klanten vertellen een 9,5 en 100% aanbeveling, dat willen wij graag zo houden! Al onze occasions zijn zorgvuldig geselecteerd en voldoen aan onze strenge criteria alvorens deze te koop worden aangeboden. Wij leveren de auto graag helemaal overeenkomstig uw wensen af! Als extra service werken wij met aanvullende afleverpakketten met bijvoorbeeld garantie, informeer naar de mogelijkheden! De verkoper adviseert u graag bij het maken van uw keuze. Het is verstandig om voor een bezichtiging te bellen over de beschikbaarheid van een auto. Ook kunnen wij de financiering en / of leasing van uw nieuwe auto volledig verzorgen. Ondanks dat aan de juistheid van de informatie in deze advertentie de grootst mogelijke zorg wordt besteed kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie. Wij zijn van maandag tot en met vrijdag geopend van 8:00 - 18:00 uur en op zaterdag van 8:00 - 15:00 uur. Daarnaast hebben we koopavond op woensdag van 19.00 - 21.00 uur. U kunt ons ook bereiken binnen de openingstijden op telefoonnummer 0345-636020. Ook zijn wij via whatsapp te bereiken op telefoonnummer 06-86898208. Op zondag zijn we altijd gesloten.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.353 cc |
| Max. vermogen | 104 kW (142 pk) |
| Max. koppel | 242 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.610 x 1.800 x 1.440 mm |
| gewicht | 1.305 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.870 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.410 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 s |
| Actieradius | 862 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 145 g/km |
| Energielabel | B |





