

Kia ProCeed
1.5 T-GDi GT-Line AUTOMAAT/PANORAMA DAK
€ 22.450202159.742 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 juli 2021 |
| APK | 7 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 34.977 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
De Koreaanse automerken hebben in ons land een geweldige reputatie. Dit is een Kia ProCeed uit 2021, met een kilometerstand van 59742. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. De auto is voorzien van een mooie en comfortabele lederen bekleding. Deze Kia ProCeed legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. De sportstoelen zorgen voor een strak uiterlijk én een uitstekende zitsteun. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. Pak aan, 't is winter! Zo'n verwarmd stuurwiel is dan bijzonder prettig! Ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen zijn aan boord.
U zult verrukt zijn van de digitale wereld van mobiliteit; het digitale dashboard projecteert alles wat u nodig heeft om uw rit aangenaam en veilig te maken. Wat een gemak, die achteruitrijcamera. Alles in beeld zonder capriolen. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Rijden-stilstaan, rijden-stilstaan. Niks is irritanter en vermoeiender dan filerijden. Daar heeft deze Kia ProCeed een oplossing voor: de file assistent, die met radarmeting permanent het tempo aanpast op de voorligger. Zelfs als die stopt. Gemak dient de mens. Dankzij de spraaksturing bedient u de belangrijkste functie met uw stem. Ook connected drive services, full map navigatiesysteem, electronic climate control, draadloos opladen, DAB ontvangst en keyless entry horen tot de voorzieningen op deze auto.
Zoals u mag verwachten van deze Kia ProCeed is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Actieve dodehoekdetectie geeft een waarschuwingssignaal wanneer een ander voertuig in uw dode hoek rijdt. Dit verkleint de kans op een aanrijding. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door forward collision warning system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Als u nieuwsgierig bent naar deze Kia ProCeed, neem dan snel contact met ons op.
Modelreeks: 2021 - 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 17
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 265 cm
Interieurkleur: (WK)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
EU verantwoordelijke: Kia Motors Nederland Postbus 83 3620 AB Breukelen, NL 0346-753800 www.kia.nl info@kia-autolease.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.482 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 253 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.610 x 1.800 x mm |
| gewicht | 1.325 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.880 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.410 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Actieradius | 847 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 134 g/km |
| Energielabel | B |





